زمان ارسال: پنجشنبه ۱۳۹۷/۱/۲۳ ۰۹:۰۹

اين صفحه را به اشتراك بگزاريد

 کارگاه آشنایی با رشته آلپاین و قوانین آن توسط امین خواه دبیر کمیته آلپاین به صورت تئوری و عملی در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکیت، کمیته آلپاین فدراسیون اسکیت کارگاهی یک روزه با حضور امین خواه دبیر کمیته آلپاین کشور به صورت تئوری و عملی برگزار گردید .ضمن آموزش قوانین و معرفی این رشته ورزشکاران تمریناتی را نیز زیر نظر دبیر کمیته آلپاین انجام دادند . امین خواه از وجود استعدادها و پتانسیل های موجود در این استان ابراز خرسندی نمود و همچنین اعلام نمود ورزشکاران این استان آینده ی روشنی را پیش رو دارد ایشان ضمن تشکر از دعوت ریاست محترم هیات اسکیت استان کهگیلویه و بویراحمد جناب آقای احسان بهرامی از توجه ایشان به توسعه اسکیت آلپاین در استان قدردانی نمودند . در پایان این کارگاه یک روزه مسئول کمیته آلپاین استان کهگیلویه و بویراحمد ابلاغ خود را از مدیر کل این استان دریافت نمودند. همچنین تجهیزات کمک آموزشی که توسط فدراسیون و کمیته آلپاین تهیه گردیده بود به این استان تحویل داده شد .

در ادامه امین خواه رییس کمیته آلپاین اعلام آمادگی خود را جهت حضور در استان های دیگر کشور با هماهنگی فدراسیون اسکیت اعلام نمود او همچنین از روسای محترم هیات های استانی جهت گسترش این رشته جذاب و معرفی استعدادهای استان خود دعوت به همکاری نمودند .